Якимось неймовірним чином повз мене прослизнула модель годинника Amazfit GTR 3, тому я закриваю цю тему даним матеріалом. А оскільки у нас на огляді вже була серія GT 3, то я вирішив розповісти про гаджет у п’яти фактах: відносно коротко, зрозуміло і виразно, щоб визначитися з тим, чи варто купувати апарат чи ні.

Нагадаю, що в серію GT 3 увійшли три пристрої: GTS 3 – легкий і компактний прямокутний годинник; GTR 3 Pro – круглі, з високою роздільною здатністю екрану, зі шкіряним ремінцем, з динаміком та мікрофоном; GTR 3 – спрощена версія флагмана без динаміка, з меншою роздільною здатністю круглого екрану та з силіконовим ремінцем.

Сьогодні Amazfit GTR 3 коштує близько 13 000 рублів.

Технічні характеристики

Екран 1.39»
454х454 пікселя
AMOLED
326 PPI
Кругле скло
Батарея 450 мАг
Магнітний тримач
До 21 дня типово
До 35 днів SaveMode
До 10 днів активний режим
До 35 годин з активним GPS
Мережа Bluetooth 5.1
Позиціювання GPS, ГЛОНАСС, Galileo, BDS, QZSS
BioTracker 3.0 6 датчиків + 2 лампи підсвічування
Акселерометр
Барометр
Датчик освітлення
Датчик температури
Гіроскоп
Захист від води 5 ATM
Ремінець Силіконовий, 22 мм ширина, 155-218 мм довжина
Динамік та мікрофон Тільки мікрофон
Вага 49 грамів
Габарити 45х45х10.8 мм

#1. Класичний дизайн

Дану модель створювали спеціально для тих, хто віддає перевагу класичному зовнішньому вигляду годинника. Як мені здається, GTR 3 підійдуть всім: тут простежується відносно строгий дизайн. При цьому вони не виглядають надто манірними або, навпаки, занадто яскраво. Втім, і вік власника годинника визначити складно: їх можуть носити як школярі, офісні працівники, так і поважні викладачі вузів.

У продажу є дві версії гаджета – у бежевому та темно-сірому. Обидва варіанти виглядають добре. Так чи інакше, ремінець, що змінюється, оскільки тут використовується звичайне 22 мм кріплення. На тому ж AliExpress можна знайти десятки різнокольорових силіконових ремінців, у тому числі металеві, шкіряні та навіть нейлонові.

#2. Цифрова головка

Якщо я заговорив про класичний дизайн, то варто згадати про заводне колесо. Звичайно, в GTR 3 воно не виконує функцію підзаводу годинника (хоча програмісти могли реалізувати якийсь оригінальний хід, хай і для приколу). Однак виконано солідно: «крутилка» велика, з поперечними насічками, щоб збільшити дотик поверхонь пальців та металу.

Цифрова головка вміє перегортати меню, скролити текст повідомлень. Під час цих дій годинник акуратно вібрує – у них є тактильна віддача типу Taptic Engine.

Реалізація цієї схеми середня. Наприклад, при активному екрані коліщатко не використовується для переходу по віджетам: якщо ви крутите його повільно, то переміщення тексту повідомлення не збігається з вібрацією, а якщо швидко – вібрація взагалі пропадає.

Загалом ідея прикольна, але реалізована простенько.

#3. Час роботи

Офіційні дані про час роботи такі:

  • 35 годин з увімкненим GPS
  • 10 днів інтенсивного використання
  • 21 день у звичайному використанні
  • 35 днів у режимі енергозбереження

У мене досвід спілкування з годинником був між другим та третім пунктами. У результаті я отримував приблизно 12 днів у звичайному режимі та 9 — у більш-менш інтенсивному.

Як досягти двадцяти одного дня роботи GTR 3, відверто кажучи, я не знаю. Хіба що відключити повідомлення.

Однак варто віддати належне тому, що якщо гаджет майже не використовується, то акумулятор розряджається дуже повільно: за 3 дні короткочасного включення екрана годинника батарея села всього на пару відсотків.

Загалом, енергоефективність пристрою мене порадувала, тому що тут використовується досить спритний чіп, висока швидкість анімації. Годинник від Apple і Samsung взагалі працює 1-2 дні.

#4. Пристойний дисплей

Розмір екрана у даної моделі оптимальний – і невеликий, і не маленький. Матриця, природно, AMOLED, з яскравістю до 1000 кд/м2 та щільністю пікселів 326 PPI.

Співвідношення екрану та корпусу середнє – 66%, рамки могли бути і уж. Але за рахунок темних тем краї їх непомітні.

Картинка на екрані годинника Amazfit дійсно чітка, насичена, яскрава. Інформація читається за будь-яких умов освітлення.

Ну і найголовніше – частота оновлення дисплея складає 60 кадрів на секунду, тому весь інтерфейс просто літає без лагів та гальм. Якщо ви бачили, як плавно працює останнє покоління Apple Watch, то Amazfit – аналогічно.

#5. Чудовий набір технологій

Більшість досвідчених користувачів сучасних пристроїв вже не здивуєш ніяким набором технологій. Тим не менш, навіть якщо ви не користуватиметеся і половиною з них – у житті може стати у нагоді все.

До речі, варто відзначити велику кількість циферблатів. Вони зроблені якісно, ​​красиво — загалом не причепитися. У магазині програм можна підібрати на будь-який смак: зі стрілками, анімовані, електронні, з темною або світлою темою.

Наступний момент – вимірювання пульсу, кількості кисню у крові, стресу та частоти дихання. Все це фіксується за 30-40 секунд одним дотиком до кнопки. Наприклад, якщо ви відчули себе не дуже добре, швидко перевірте годинами — і одразу буде зрозуміло, в чому річ. А ще Amazfit чудово «жде» ваш сон: збирає дані про фази, про частоту дихання і показує рекомендації.

Повідомлення трохи «порозумнішали»: на них можна відповідати готовими шаблонами або емодзі в WhatsApp/Telegram, на екрані почало відображатися дуже багато тексту, який легко переглядати, прокручуючи цифрове заводне колесо. Зазвичай подібний розумний годинник у кращому випадку виводить на дисплей пару пропозицій. У випадку GTR 3 вміщується цілий абзац.

Враження

Якщо ви шукали розумний годинник з класичним дизайном, пристойними матеріалами, гідним зовнішнім виглядом і значним набором функцій, то Amazfit GTR 3 вам точно сподобається.

Система пристрою працює плавно, час роботи цілком достатній, щоб отримувати повідомлення протягом кількох тижнів. Екран яскравий, інформація читається у будь-яких умовах освітлення. З GPS теж немає жодних проблем. З’явилися шаблони та емодзі для відповідей на повідомлення.

Як таких мінусів у пристрою немає, цілком оптимальні за всіма параметрами годинник. Навіть ціна в 13 000 рублів у нинішніх умовах бачиться мені адекватною.

Тому сміливо рекомендую Amazfit GTR 3 до покупки.