Все починалося як завжди. До мене звернулася відома китайська компанія Ugreen, щоб я зробив огляд їх аксесуарів. У Росії компанія має великий попит, відгуки від власників гаджетів виключно позитивні. Навіть у мене є кілька аксесуарів Ugreen: парочка блоків живлення з кількома USB-виходами та дуже зручний USB-C-хаб адаптер для підключення різних типів карток пам’яті, додаткових гаджетів до класичних USB-A 3.0.

Загалом посилку від Ugreen було відправлено ще наприкінці травня цього року. Я розраховував, що відправлення буде доступне у нас у відділенні «Пошти Росії» до середини червня. Але, як це зазвичай буває з китайськими посилками, гаджети відлетіли лише у липні.

Оскільки планував виїхати на дачу на все літо, уточнив у підтримки «Пошти Росії», як мені можна отримати відправлення в іншому відділенні. Виявилося, що така послуга є і називається «переадресація».

Суть ось у чому: ви подаєте заяву у будь-якому поштовому відділенні про те, що хочете перенаправити посилку з відділення А до відділення Б.

І тут виникли складнощі, оскільки оператори служби підтримки коментували цю операцію по-різному: хтось говорив, що таке неможливо, хтось стверджував, що ця заявка платна, ще були варіанти, що необхідно писати заяву у відділенні «Пошти Росії» , куди спочатку і планувалося відправлення (тобто пункт А).

Сумарно було зроблено близько 10 дзвінків до служби підтримки. Приблизно 7 людей таки підтвердили, що переадресація можлива.

У результаті зі спокійною душею подався на дачу.

Десь наприкінці липня мені надійшло повідомлення про прибуття моєї посилки до пункту видачі «Пошти Росії». Адреса, природно, була домашня.

Як мені радили оператори, вирушив до найближчого відділення «Пошти Росії» в районі дачі. Там до такого повороту подій ніхто не готувався: найімовірніше, я був першим, хто організовував переадресацію посилки. Тому співробітники ПР запропонували оформити послугу через їхню систему в комп’ютері, принагідно телефонуючи до служби підтримки. Через хвилин 20-30 заявку було оформлено.

Приблизно за два тижні вирішив перевірити статус моєї посилки (мене попередили, що заява буде розглянута не раніше, ніж за тиждень). Виявилося, що вона як лежала у відділенні ПР на мою домашню адресу, так і лежить.

Служба підтримки сказала, що жодних заяв на переадресацію не отримувала, тому мені треба знову йти у відділення та писати заяву.

Мені довелося здійснити ще близько 10 дзвінків, щоб конкретніше дізнатися, чи треба писати заяву вручну, її складає співробітник ПР або це робиться через комп’ютер співробітника. Виразної відповіді я так і не отримав. Але з’ясував, що дана процедура точно не проводиться на ПК співробітника відділення.

Довелося йти вкотре до відділення ПР за адресою дачі. Там провів не менше години, щоби співробітники розібралися з ситуацією.

Загалом мені видали бланк, де я вписав дані в потрібні пункти: трек-код посилки, ПІБ, адресу та індекс місця отримання відправлення.

Через кілька днів статус посилки змінився, вона почала «рухатися» з місця вручення кудись у бік переадресації. Я зрадів і почав чекати.

Але вже через тиждень мене почала напружувати інформація про те, що посилка переміщується знову на домашню адресу відділення ПР. У результаті посилка опинилася у тому відділенні, куди вона і надійшла спочатку.

Тут мені доведеться перемотати події вперед, бо ще протягом двох тижнів я боровся з операторами служби підтримки ПР на предмет з’ясування статусу відправлення. Виявилося, що воно просто їздить по колу: від відділення на адресу місця проживання до проміжного пункту і назад. Зупинити цю дію було неможливо, оскільки навіть «вичепити» посилку не виходило: щойно вона опинялася у відділенні, вона майже відразу «відлітала» з нього в проміжні пункти.

У результаті я попросив знайомих бути напоготові і чекати моєї відмашки вирушити до відділення для отримання посилки.

Коротше кажучи, пройшов ще якийсь час, перш ніж відправлення втретє дійшло місця вручення. Я одразу направив знайомих для отримання посилки. У мене спрощена система, тож все пройшло без проблем.

Коли сам особисто забрав посилку у друзів, то виявив кілька приклеєних до моєї коробки заяв і величезний напис маркером червоного кольору: «Направити до відділення 104…»

До речі, я намагався продовжити термін зберігання посилки у поштовому відділенні, але виявилося, що це потрібно робити безпосередньо у поштовому відділенні. Причому в тому, куди надійшла посилка. Логіка незрозуміла: навіщо писати заяву, якщо я вже у потрібному відділенні? Простіше забрати посилку.

«За кадром» залишилися нюанси переговорів із співробітниками відділень та служби підтримки ПР, тонни листування в чатах, де мені щиро намагалися допомогти, але не змогли. А ще я не міг відправляти фотографії та скріншоти до чату програми ПР, що збільшувало час на вирішення проблем.

Якось так. Але головне, гаджети Ugreen тепер маю.

Кабель USB-C – Lightning

Поставляється в окремій картонній коробці білого кольору. Усередині є коротка інструкція та кабель завдовжки 1 метр білого кольору (є варіант до двох метрів). Звичайно, є сертифікація під продукцію Apple (MFi certified). Причому всередині стоїть оригінальний чіп.

Максимальний струм – 3А, максимальна потужність – 36 Вт. Працює зі швидкою зарядкою 20 Вт PD для iPhone.

Верхня частина кабелю виконана з термопластичного еластомеру, далі – матер’яна сітка, далі – алюмінієве обплетення та багатожильний мідний кабель.

Я перевіряв на Apple iPhone 12 та кількох PowerBank з роз’ємом Lightning. Ніяких проблем.

Вартість – від 750 рублів до 1200 рублів залежно від довжини кабелю. Цей товар має більше 750 відгуків із середньою оцінкою 4.9 з 5 балів.

Кабель USB-C на USB-C

Продається у двох варіантах: у пластиковому та матер’яному обплетенні. Доступний від 1 до 2 метрів. Є відправка із РФ.

Запакований дуже просто – в напівпрозорий пакет, всередині – інструкція.

Підтримує 3А, 60 Вт PD та передачу даних до 480 Мбіт/с. Працює з QC 3.0 та 4.0. У кабель інтегрований чіп, який контролює флюктуючі струми, імпульсні змінні струми і поля з частотою, що хаотично змінюються, і амплітудою.

Використовував цей кабель при зарядці Xiaomi 12 Pro та Asus Zenfone 8. Перший заряджає від адаптера 120 Вт приблизно за 45 хвилин, а другий від рідного блоку живлення за 60 хвилин.

До речі, сам із подивом дізнався, що робочий USB-C кабель у мене саме від Ugreen, лише на 2 метри. Вже рік – жодних нарікань.

Вартість – від 700 рублів до 1000 рублів залежно від довжини кабелю. Цей товар має понад 70 відгуків із середньою оцінкою 5 з 5 балів.

Блок живлення PD Fast Charge 20 Вт (CD241)

Запакований у картонну коробочку білого кольору. Усередині є корисна інструкція із параметрами пристрою.

Гаджет доступний з різними типами виделок (EU, US та UK) та комплектацією: з кабелем (Type-C або Lighting) або без нього.

Параметри:

 • PD 3.0/2.0, QC 4.0+/4.0/3.0/2.0
 • 5В1A, 5В/3A, 9В/2A-2.22A, 12В/1.5A-1.67A, 3.3-5.9В/3A, 3.3-11В/1.63A-1.8A
 • 20 Вт

Apple iPhone 12 за 30 хвилин заряджає до 60%, Apple iPhone 11 за той же час приблизно до 50%. Пробував заряджати PowerBank на 10 000 мАг. Пішло близько 6 години. На Asus Zenfone 8 – 1 година 20 хвилин.

Пристрій примітний своїми мініатюрними габаритами та вагою: 70х42х22 мм, 45 грамів.

Вартість – від 950 рублів. Цей товар має більше 200 відгуків із середньою оцінкою 4.9 з 5 балів.

Блок живлення PD Fast Charge 20 Вт (CD137)

Упаковка аналогічна до тієї, що є у гаджета (див. вище).

Аксесуар підтримує протоколи швидкого заряджання Samsung Adaptive Fast Charge, Huawei Fast Charge Protocol та Qualcomm Quick Charge, USB PD. Максимальна потужність – 20 Вт.

Параметри: 5В/3.0А, 9В/2.22А, 12В/1.67А, 3.3-5.9В/3.0А, 3.3-11В/1.8А.

Простий блок живлення, який відносно швидко заряджає в моєму випадку Huawei: Mate Xs 2 — за 1 годину 40 хвилин.

Габарити та вага: 80х44х24 мм, 53 грами.

Не дуже популярний гаджет у магазині Ugreen: лише 10 покупок і жодного відгуку. Вартість – близько 850 рублів.

Блок живлення GaN Fast Charge 65 Вт (1C1A)

Ну, тут зрозуміло, що ми маємо справу з небюджетним пристроєм. Упаковка щільна, картонна, упаковано все якісно, ​​інструкція в окремому пакетику.

Підтримувані протоколи:

 • Samsung Adaptive Fast Charge
 • Huawei FCP та Huawei Quick Charge
 • USB Power Delivery
 • Battery Charging Revision 1.2
 • Qualcomm Quick Charge
 • Потужність 65 Вт, два роз’єми USB-C та один роз’єм USB-A.
 • Параметри USB-C: 5В/3A, 9/3A, 12В/3A, 15В/3A, 20В/3.25A, 65 Вт.
 • Параметри USB-A: 4.5В/5A, 5В/4.5A, 5В/3A, 9В/2A, 12В/1.5A, 22.5 Вт.
 • USB C1 + USB C2 вихід PD 45Вт + PD 20 Вт (65 Вт)
 • USB C1 + USB A вихід PD 45 Вт + QC 18 Вт (65 Вт)
 • USB C2 + USB A вихід 5В1.7A+5В1.7A

Зроблено апарат із міцного пластику чорного кольору із сірими вставками на боках. Відчувається, що річ потужна, навіть вага становить майже 130 г.

Цей блок живлення є новим типом пристроїв, тому що в його основі лежить нітрид галію. Технологія, заснована на використанні нітриду галію (GaN), дозволяє зменшити втрати при комутації та збільшити ККД.

Скільки часу заряджає:

 • Для MacBook Pro 13 зарядка до 75% – 60 хвилин. Блок живлення сумісний з MacBook Pro на M1, MacBook Air, Huawei MateBook, iPad Pro на M1.
 • Для iPhone 12/13 зарядка до 60% – 30 хвилин. Підтримка PD 20 Вт для iPhone 13 Pro/13 iPhone 12/12 Pro/12/12Pro Max, AirPods Pro, MagSafe.
 • Для Samsung Galaxy S22 Ultra заряджання до 70% – 30 хвилин.

Всередині блоку живлення використовується чіп для запобігання короткому замиканню, перенапруги, перегріву та перевантаження по струму. А ще корпус виготовлений за стандартом UL94 – стійкий до вогню.

Габарити – 66х40х30 мм, вага – 128 грамів.

Вартість – від 2300 рублів до 2700 рублів залежно від комплектного кабелю. Цей товар має більше 1300 відгуків із середньою оцінкою 4.9 з 5 балів. Відносно низькі оцінки було поставлено у період із березня по квітень – було неможливо доставити товар. Ну, загалом, зрозуміло, чому.

Блок живлення GaN X Fast Charge 100 Вт (CD226)

Коробка ще щільніша, ніж у попереднього гаджета. Всередині – інструкція з параметрами блоку живлення. Доступний у чорному кольорі та двох формах: прямокутній та ниркоподібній (тільки UK).

Два верхні роз’єми USB-C підтримують потужність до 100 Вт (5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А та 20В/5А), третій USB-C (5В/3А, 9В/2.5А, 12В/1.88 А) та USB Type-A – до 22.5 Вт (4.5В/5А, 5В/4.5А, 5В/3А, 9В/2А та 12В/1.5А). Можна заряджати відразу 4 пристрої, але, звичайно, у певній комбінації.

Протоколи:

 • USB C1/C2: PD3.0/PD2.0/QC4
 • USB C3: QC3.0/FCP/SCP
 • USB A: QC3.0/QC2.0/SCP/FCP/AFC/APPLE 2,4/BC1.2

Варто звернути увагу, що блок живлення не підтримує Xiaomi HyperCharge та OnePlus SuperVOOC.

Габарити та вага: 105х69х33 мм, 242 грами.

Є доставка з РФ за 70 рублів через 5 днів або безкоштовно, але з Китаю через місяць. Щоправда, в останньому випадку є вибір блоку живлення разом із кабелем.

Вартість пристрою – від 3700 рублів до 4400 рублів залежно від комплектного кабелю. Цей товар має більше 1380 відгуків із середньою оцінкою 4.9 з 5 балів.

Висновок

На мій погляд, у Ugreen вийшли чудові практичні аксесуари за доступними цінами. Необхідно розуміти, що це не дешманський «китай-бабай», тому не чекайте на гаджети за три копійки.

З примітного: оскільки кожен виробник намагається зробити свій ексклюзивний стандарт швидкої зарядки, при покупці потужних блоків живлення виходить ситуація, коли вони не віддають усю «силу» смартфону або планшету.

Автор дякує компанії Ugreen за надані на тест аксесуари.