Вітання.

Китайські виробники освоїли випуск аксесуарів для Apple, які не тільки виглядають та відчуваються як оригінальні, але навіть багато в чому перевершують їх. Така ситуація із зовнішнім акумулятором Anker для iPhone 12/13/14 та наступних поколінь, він набагато кращий, ніж фірмова батарея від MagSafe від Apple. Та сама, що практично не заряджає iPhone, а скоріше підтримує його заряд. Місткість батареї складає 1460 мАч, що виглядає як глузування, причому сто доларів!

Погляньмо на те, що зробили в Anker і як це було зроблено. Модель Anker MagGo 622 відноситься до Series 6, це колекція аксесуарів, об’єднаних подібним дизайном. Почну з того, що вам є п’ять різних кольорів корпусу (Buds Green, Dolomite White, Interstellar Gray, Lilac Purple, Misty Blue).

Розміри акумулятора – 10.5х6.6х1.5 см, вага – 146 грам. Він легко міститься в руках, при цьому не важить дуже багато. Для ємності в 5000 мАг вага цього пристрою дуже мала.

Зверніть увагу на матеріал корпусу, він прогумований, дуже приємний у руках. На лицьовій панелі ризиками позначено місце, де знаходиться магніт.

З цікавого – магніт 9N, це означає, що на корпусі можна утримати пристрій вагою до 900 грам. Але оскільки будь-який iPhone не перевищує вагою 300 грам, цього вистачить за очі. Просто прикріплюєте до корпусу iPhone акумулятор, і починається зарядка. У кишені акумулятор не відлітає.

На нижньому торці можна бачити кнопку включення, чотирискладовий індикатор (одне розподіл – 25% заряду), а також USB Type C роз’єм. Вибір саме такого роз’єму очевидний, ви отримуєте універсальність, та й нові iPhone наступного року перейдуть саме на нього.

На задній поверхні є спинка, що відкидається, ви можете перетворити ваш акумулятор на підставку.

Є два варіанти кріплення iPhone – вертикальна та горизонтальна.

При вертикальному кріпленні Pro Max корпус вилазить і зачіпає за стіл, він виступає.

Для звичайних iPhone та моделей Pro тут немає таких проблем. До речі, моделі Mini примагнітити через їх розмір не вийде, аксесуар для них не підходить.

Якість виконання, матеріали корпусу – все це робить зовнішню батарею дуже цікавою, але подивимося на те, як вона заряджає iPhone. Якщо ви використовуєте кабель, ефективність зарядки смартфона буде максимальною. Причому заряджати, як ви розумієте, можна практично будь-який пристрій.

Бездротова зарядка не така ефективна, втрати енергії тут помітні. Виробник обіцяє, що звичайний iPhone отримає заряд на 100%, що справді так. Взяв iPhone 14 Pro Max (4323 мАг), заряд дорівнював 39 відсоткам.

За 30 хвилин отримав 54%, за годину – 65%, півтори години – 74%, 105 хвилин – 80%, 120 хвилин – 82%. Зрештою, повний цикл зарядки зайняв 160 хвилин — заряд батареї iPhone наприкінці вийшов рівним 91%. Грубо кажучи, ми отримали майже 50% заряду батареї, iPhone був увімкнений, але при цьому не використовувався.

При бездротовій зарядці iPhone гріється, тут сталося те саме, звідси всього 5% за останні півгодини роботи. Але така фізика процесу уникнути перегріву неможливо. Зазначу, що корпус акумулятора при цьому не розігрівається, і це величезний плюс.

Потужність бездротової зарядки – 7.5 Вт, причому ви можете заряджати також інші пристрої, наприклад, я робив це зі своїми навушниками Buds2 Pro.

При ціні 5 500 рублів у Росії (фірмовий MagSafe коштує близько 9 тисяч рублів) вибір Anker здається очевидним. У США різниця також помітна – 60 і 100 доларів відповідно. У всіх сенсах продукт від Anker кращий.

Тим, хто не потребує підставки, раджу звернути увагу на модель MagGo 621, рівно ті ж характеристики, але немає спинки, що відкидається. Ціна трохи нижча, у США така батарея коштує 50 доларів.

Умовно старша модель MagGo 633 мені не подобається – батарея 10000 мАг (дві батареї по 5000 мАг). Великий, з відкидною ніжкою, немає ніякої витонченості, і зручність досить відносна. Простіше купити щось інше, наприклад, акумулятор від Samsung із бездротовою зарядкою.

У сухому залишку ціна зовнішньої батареї вийшла високою, якщо забути, що вона для iPhone. І тут все встає на свої місця, Anker створили відмінний продукт для шанувальників цього смартфона, помітно краще ніж змогли зробити в Apple. Тому рекомендую, штука хороша і корисна, варто для власників iPhone адекватно.