Технічні характеристики

 • Потужність: 120/33/17 Вт.
 • Контейнер: 0,65 л
 • Вага: 2.7 кг
 • Висота: 110 см
 • Акумулятор: 63 Втч
 • Тип фільтра: HEPA
 • Тип пилозбірника: циклонний
 • Управління: механічне

Вступ

Трохи більше десяти років тому, коли я тільки-но влаштувався працювати в Mobile-Review, на першу ж латку купив у сім’ю бездротовий пилосос Dyson. Модель, на жаль, вже не пам’ятаю, знаю, що це був ручний гаджет, досить легкий та зручний у користуванні. Приміщення для прибирання було маленьке, тому вибір упав саме на такого типу пилосос.

Чому Dyson? На момент придбання на ринку бездротових пилососів був величезний пролом. Вибору майже жодного: чи китайський нонейм за багато грошей, чи Dyson на всю зарплату.

Сьогодні ситуація змінилася кардинально. Якісний бездротовий пилосос можна дістати за невеликі гроші. Наприклад, у Anker є спеціальний напрямок Eufy, який націлений на розробку та виробництво пристроїв для комфортного життя в будинку: світло, мережеві прилади, динаміки та пилососи.

З роботами-пилососами я вже награвся і дійшов такого висновку.

 1. Можна сказати, що пустощі.
 2. Перед тим як відпускати робота, необхідно прибрати дроти, речі, іграшки і так далі.
 3. Бажано мати ідеальні умови покриття для підлоги: плитку, паркет, ламінат.
 4. Міжкімнатні пороги – зло.
 5. Пилососи без лідара – марна трата грошей.

Насправді, роботи-пилососи необхідні для підтримання чистоти в будинку, але не для прибирання.

Класичні пилососи – нудні, великі та галасливі пристрої, їх місце потихеньку починають займати тихі, компактні та бездротові.

У Anker якраз і є такий HomeVac S11 Reach. Він пропонує:

 1. Потужність до 120 Вт;
 2. Технологію подвійного циклону;
 3. Світлодіодне підсвічування на моторизованій щітці;
 4. П’ять рівнів системи фільтрації;
 5. До 40 хвилин роботи пристрою.

Коштує HomeVac S11 Reach близько 15 000 рублів.

Комплектація

Не знаю чому, але багато покупців заморочуються на комплектації пилососів. Наприклад, я рік тому придбав миючий пилосос із 10 різними насадками. За весь час експлуатації було використано лише одну стандартну насадку. Окей, іноді я встановлював щілинну насадку для збирання важкодоступних місць у квартирі.

У комплекті з Anker йдуть такі насадки та щітки:

 1. Моторизована щітка з підсвічуванням пилу;
 2. Комбінована компактна насадка: з ворсом та без;
 3. Щілинна.

Крім того, в комплект входять трубка для того, щоб подовжити щітку, акумулятор (він змінний), мережевий адаптер, спеціальний тримач пилососа і аксесуарів.

В інструкції зазначено, що ще є щілинна насадка, подовжувальна трубка та м’який валик для щітки. Швидше за все це якась розширена комплектація.

Звичайно ж, інструкція та гарантійний талон.

Окремо варто відзначити високу якість аксесуарів. Наприклад, до мого миючого дорогого Bosh додаються насадки, виконані з копійчаного пластику, навіть якось соромно їх діставати.

Складання

Вона найпростіша. Вам достатньо прикріпити трубку та на неї встановити необхідну насадку. Кріплення являють собою клямки, що надійно фіксують елементи між собою.

Щоб зняти ту чи іншу насадку, треба натиснути на фіксатор і витягнути елемент.

Зовнішній вигляд

Перед вами класичний бездротовий ручний пилосос: верхня частина – мотор, пилозбірник і акумулятор, нижня – трубка зі щіткою.

Здебільшого все зроблено із пластику білого кольору. А ось трубка металева синього кольору. Такого ж кольору пластик усередині циклонічної системи.

Контейнер для збирання сміття пластиковий, прозорий. Щоб його зняти або надіти, достатньо натиснути кнопку-фіксатор у нижній частині основного блоку.

Вага пилососу з моторизованою щіткою складає 2.7 кг. Порівняно з 8 кг мого миючого пилососа Anker здається легким. Зрозуміло, що звичайний пилосос ви не тягаєте на руках, але все ж таки.

Трубка, що з’єднує пилосос та щітку, зроблена, як я вже сказав, із металу. Міцна, неважка. Окремим каналом іде харчування для щітки.

Моторизована щітка. Блок із валиком прозорий, тобто ви одразу можете бачити, наскільки він забруднений. Так, на нього пристойно намотується волосся, нитки від килимових покриттів і таке інше.

Решта – знову пластик білого кольору.

З оригінальних рішень:

 1. Є маленькі коліщатка для того, щоб щітка переміщалася плавно, не затримувалася на різних поверхнях;
 2. Щітка оснащена поворотним механізмом. Ви можете крутити щітку на 180 градусів. Як виявилося – дуже зручна річ;
 3. Присутнє світлодіодне підсвічування. Вона потрібна для підсвічування пилу. Помітно лише на рівній, не ворсистої поверхні.

Акумулятор цієї моделі знімний. А це означає, що можна придбати додаткову батарею. Крім того, вона заряджається окремо, тобто необов’язково витягувати пилосос для заряду акумулятора.

Кріпиться він жорстко, не люфтить. Щоб зняти, натисніть дві кнопки з боків і витягніть.

Які плюси бачу у конструкції HomeVac S11 Reach:

 1. Щодо легкий;
 2. Міцно зібраний;
 3. Якісні матеріали;
 4. Щітка з підсвічуванням;
 5. Щітка вміє повертатись на 180 градусів;
 6. Знімний акумулятор.

Зручність використання

Звичайно, найпростіше використовувати робот-пилосос: займаєшся своїми справами, поки гаджет ганяє по квартирі. Однак сміття, що накопичилося, все одно треба вийняти і викинути вручну.

Звичайні класичні та бездротові пилососи приблизно рівнозначні за зручністю. У першого мінус полягає у постійному підтягуванні основного блоку, а у другого основний блок доведеться завжди тримати в одній руці, але він легший.

Відразу скажу, що спочатку рука буде втомлюватися. Необхідно виробити тактику збирання таким чином, щоб мінімізувати підйом пилососа.

Досить ручки максимально комфортний, натискання на кнопку-«спусковий гачок» м’яке, хід середній. Оскільки регулювання потужності здійснюється за допомогою спеціальної кнопки на корпусі пилососа, то спусковий гачок не треба затискати для розгону: злегка притиснули – і пристрій запрацював.

Особисто у мене не виникло проблем прибирання квартири за допомогою бездротового пилососа. Більше того, навіть моя п’ятирічна донька змогла керувати S11 Reach: вона просто тримає пилосос, який тягне вниз під власним тягарем, а при переміщенні допомагають колеса на щітці. Тобто навантаження виходить не більше, ніж якби дитина попереду себе везла дитячу коляску з лялькою.

З великим класичним пилососом дитині складніше: треба тримати шланг, постійно підтягувати важкий основний блок з пилососом, стежити за кабелем живлення, щоб він не заплутався, і таке інше.

Прибирання

Пристрій підтримує три рівні потужності. За замовчуванням включається середня швидкість (33 Вт, 12 кПа). Для підвищення потужності необхідно натиснути спеціальну кнопку на верхній частині основного блоку (120 Вт, 20 кПа). Напевно, я переніс би її ближче до «спускового гачка», оскільки в іншому випадку доводиться задіяти другу руку.

Повторне натискання кнопки запускає режим зниженої потужності (15 Вт, 7 кПа). Наступне натискання знову вмикає середню швидкість.

Рівень гучності роботи бездротового пилососа Anker втричі менший, ніж шум від звичайного пилососа. Це теж плюс: наприклад, згідно із законом, з 13:00 до 15:00 у житловому приміщенні шуміти не можна. А з S11 Reach можна пилососити хоч на повній потужності навіть після 12 години ночі, що вже там говорити про денне прибирання.

На низьких обертах звук нагадує роботу портативного бездротового пилососу Xiaomi Vacuum Cleaner mini.

Максимальна потужність S11 Reach складає 120 Вт. Це дуже круто для таких пристроїв. Однак час роботи скорочується майже в 5 разів у порівнянні з середньою потужністю.

До речі, згадав, що Dyson, який я купував 10 років тому, чомусь постійно бив статичним зарядом. Доводилося пилососити у гумових рукавичках. З Anker таких проблем немає!

Основний позитивний момент при збиранні – поворотна щітка. Її можна повертати аж на 180 градусів управо чи вліво. Для цього треба лише злегка обертати основний блок проти годинникової стрілки або за годинниковою стрілкою.

Крім того, можна нахиляти пилосос майже на 90 градусів для того, щоб щітка заїжджала у важкодоступні місця під шафами чи тумбами.

Бездротові вертикальні порохотяги хороші для невеликих приміщень – до 20-30 м2 реальної корисної площі. Для тих, хто не має місця для розміщення великого дротового пилососа. Наприклад, Eufy HomeVac S11 Reach я зберігав між стіною та шафою, а це 10.5 см простору за шириною. Тим часом миючий Bosh займає половину нижньої частини моєї шафи.

А ще бездротовий пилосос — максимально мобільна річ, на розгортку якої йде мінімум часу. Менше, ніж на запуск робота-пилососа. Але той ще має доїхати до «місця злочину».

Не знаю, як у вас, а у мене бажання прибрати квартиру пропадає тільки при думці про те, що зараз треба дістати дротовий пилосос, підключити до нього шланг, трубку, щітку, включити в розетку. Інша річ – бездротовий: висить собі на стінці, зняв – і вже все готове до роботи.

Якщо описувати ефективність пилососа, то приблизно так: трохи гірше звичайного класичного (це виражається в обсязі контейнера для сміття, потужності всмоктування), але набагато краще робота-пилососа.

Мікропилинки Anker засмоктує добре, волосся і нитки або намотуються на щітку, або потрапляють у контейнер. Великі частинки пилу та бруду також не проблема: елементи до 10 мм у діаметрі легко всмоктуються.

З цікавих особливостей: кабелі живлення та шнурки для заряду телефонів не намотуються на щітку. У цьому плані роботи-пилососи більш підступні.

За досвідом можу сказати, що розмір контейнера однаково вистачає і у великому класичному пилососі, і в маленькому бездротовому (0,65 л). Знову ж таки, все залежить від рівня забруднення та площі збирання.

Після завершення збирання треба зняти контейнер і викинути сміття. Все максимально просто: відкривається кришка – і пил вилітає під власним тягарем. За великого бажання контейнер можна акуратно помити, у тому числі фільтр між контейнером і двигуном.

Наприклад, у миючому пилососі, навіть якщо ви не користуєтеся функцією миття, контейнер все одно треба заповнювати водою. А після збирання її треба буде злити, промити спеціальний фільтр-перегородку, потім знову промити та залишити сушитися. І це я вже мовчу про те, що у воду бажано додавати дорогий піногасник.

Час роботи

Дуже важливий параметр у бездротовому пилососі. Наприклад, роботи-пилососи здатні “кататися” 15 – 40 хвилин в залежності від потужності двигуна та ємності акумулятора.

Вертикальний пилосос Eufy HomeVac S11 Reach оснащений батареєю на 63 Втч. Усередині він зібраний із кількох елементів живлення.

Режими, потужність, час роботи:

 1. Максимальний, 120 Вт, 7-8 хвилин;
 2. Середній, 33 Вт, 32-35 хвилин;
 3. Мінімальний, 15 Вт, 40-43 хвилин.

Акумулятор заряджається рівно 2 години. Я радив би купити додатковий акумулятор. По-перше, є швидка заміна, по-друге, з часом ємність батареї падатиме, і ви отримуватимете не 30 хвилин на середній потужності, а 20-25. Втім, і 20 хвилин вистачає з головою, щоб ретельно пропилососити дві кімнати.

Враження

Бездротовий вертикальний пилосос Eufy HomeVac S11 Reach мені сподобався. Він добре виглядає в білому кольорі, якісно зібраний, а за аксесуари не соромно – точно не вийдуть з ладу багато років.

Потужності всмоктування вистачає для прибирання невеликих приміщень, час роботи непоганий: мені достатньо раз ретельно прибрати всю квартиру.

Дуже сподобалася моторизована щітка. Вона працює краще, ніж у моєму миючому пилососі (там вона розкидає сміття). Крім того, у щітки є поворотний механізм і підсвічування: пил добре помітний десь під шафами.

Як таких мінусів немає, але до пристрою треба звикнути: так чи інакше рука втомлюватиметься від частої перенесення гаджета. Якщо у вашому будинку безшовні переходи між приміщеннями, то проблем немає. Небагато був здивований часом роботи на максимальній потужності, 7-8 хвилин – це взагалі ні про що.

Загалом, класний та зручний пилосос для тих, кому важливо зберегти корисний простір у квартирі.

Сьогодні модель S11 Reach коштує близько 15000 рублів. Звичайно, є набагато дешевше, але перед вами Anker, а не маловідомий бренд.