Вітання.

Повторю те, що сказав раніше – порівнювати Tecno Phantom X2 Pro з флагманом від Samsung безглуздо, моделі виступають у різних класах, втім як і бренди. Але мені цікаво те, що Tecno замовили кастомну камеру від Samsung (модель GNV), об’єктив складається з семи скляних лінз, всередині є технологія ISOCELL 3.0 Використовується модуль ISOCELL GNV, його можна налаштувати під замовника і дуже тонко. До цього китайські компанії використовували такий модуль у своїх флагманах, наприклад ми бачимо з ним Vivo X80. Розмір матриці 1/1.3 дюйми, величина пікселя 1.2µm. На презентації Phantom X2 Pro камеру показували у різних умовах та демонстрували дуже цікаві знімки. Але тепер саме час порівняти її з камерою, що Samsung використовує у своєму флагмані.

Не описуватиму під кожною парою знімків як розподілилися голоси, тому що тільки два знімки з Phantom виявилися виграшними. У висновках обговоримо цей момент.

Знімок №1. Цукор у пакетиках

Знімок №2. Бенедикт на сніданок

Знімок №3. Банани

Знімок №4. Чашка на столі

Знімок №5. Пальми та будівля

Знімок №6. Ретро автомобіль

Знімок №7. Манекен у сукні

Знімок №8. Чашка та чайник на столі

Знімок №9. Чашка з кавою

Знімок №10. Пляж

Знімок №11. Басейн

Знімок №12. Будівля готелю

Знімок №13. Неонові вивіски

Знімок №14. Крупним планом дівчина портрет.

Знімок №15. Особи фігур у темряві

Знімок №16. Манекен тягне руку вгору

Знімок №17. Ялинкові іграшки

Знімок №18. Кінь на тлі будівлі

  • Оригінали фотографій одним архівом (zip, 125 МБ)

Чудеса, безумовно, трапляються, але не в цьому випадку. Флагман від Samsung має модуль на 50-мегапікселів, флагман від Tecno формально також, причому це новий кастомний модуль від Samsung. І повинен відзначити, що Phantom знімає пристойно для китайського флагмана в цій ціновій категорії, але безумовно поступається тому ж Samsung. Два знімки, в яких Phantom проявив себе помітно краще, це нічна зйомка – автомобіль і неонові вивіски. У решті випадків явна перевага на користь Samsung.

Не можу сказати, що результати стали несподіваними. Але їх важливо зафіксувати, оскільки через три-чотири роки розрив між флагманами різних компаній скорочуватиметься. І це відправна точка того, що ми маємо насправді сьогодні. Саме в такій якості варто розглядати цей матеріал. Дякую за участь у голосуванні!