Комплект поставки

 • Робот пилосос
 • Зарядна станція
 • Серветка для вологого прибирання
 • Бак для вологого прибирання (додатковий, для сухого вже встановлено)
 • Інструмент для очищення
 • Пульт ДУ
 • Інструкція

Технічні характеристики

 • Тип збирання – суха/комбінована суха/волога
 • Розміри – 320х320х76 мм
 • Акумулятор Li-Ion 2600 мАг, час роботи – до 90 хвилин, до 120 квадратних метрів прибирання
 • Голосове управління – Аліса
 • Голосові підказки російською мовою
 • Місткість пилозбірника – 0.68 літра для сухого прибирання
 • Місткість пилозбірника для комбінованого прибирання – 260 мл для сухого сміття, 350 мл для води
 • Потужність всмоктування – 2700 Па
 • Фільтр тонкого очищення HEPA
 • Карта приміщення, заборонені зони
 • Повернення на док-станцію для підзарядки
 • Зонування
 • Гіроскоп та вбудована камера

Роботи-пилососи стали звичними пристроями в наших квартирах, але багато хто купує такого помічника вперше, вибирає бюджетне рішення, щоб вийшло дешево і сердито. Головним параметром, що впливає на якість збирання, стає потужність всмоктування плюс можливість пробиратися під столами, тобто низький профіль самого робота. Вологе прибирання – приємний бонус, але тут потрібно розуміти, що найкраще здійснювати її під наглядом, тому що вам потрібно буде зняти бак з водою, а заразом поставити серветку з робота для просушування, сам він не вміє себе сушити.

Китайська компанія 360 Smart Life Group постаралася створити бюджетний робот-пилосос, який виглядатиме цікавим за співвідношенням ціна/якість. Компанія має безліч різних пристроїв для розумного будинку, і робот стає одним з них. Причому неважливо, чи є у вас інші побутові прилади під маркою 360 чи ні, робот чудово буде працювати в гордій самоті, може бути інтегрований з розумною колонкою під керуванням Аліси, тоді ви зможете давати йому команди голосом. Давайте поглянемо на робота та комплект постачання.

Робот-пилосос поставляється в компактній та простій упаковці.

Усередині глянсовий корпус чорного кольору потрібно звільнити його від транспортувальної стрічки, яка захищає поверхню від подряпин.

Інструкція російською мовою, вона дуже проста та наочна. Вам потрібно зібрати робота, поставити щітки, які лежать тут же, у коробці.

З установкою робота впорається навіть дитина, головне — звернути увагу на те, куди ви поставите док-станцію. З одного боку, потрібно вибрати місце, де довкола немає інших предметів, не на дорозі. З іншого боку, поставити її так, щоб не натикатися на неї, а якщо у вас є домашні вихованці, щоб станція не заважала їм або, навпаки, не привертала їхньої уваги.

Програма Botslab оновлена ​​в порівнянні з тим, що було в попередніх моделях, тут з’явилися нові опції. При першому налаштуванні не забудьте клацнути вимикачем на корпусі робота, щоб увімкнути його. Хочу окремо наголосити, що наявність фізичного вимикача, механічного тумблера — це великий плюс для пилососа: ви можете його вимкнути, коли їдете у відпустку чи відрядження.

Колеса робота досить великі, щоб пересуватися по різній поверхні, чи то паркет чи килим.

Пилосос компактний, його висота – 7.6 сантиметра, він гарантовано проходить під меблями, що дозволяє збільшити зону прибирання. Вбудована камера має кут огляду 166 градусів, що разом із 11 сенсорами дозволяє побудувати детальну карту приміщення, вибрати у додатку зони, де ви хочете прибирати приміщення, а також виставити заборонені зони. У пам’яті пилососа можна зберегти до двох карт, які можна редагувати.

У комплекті з пилососом є два контейнери, один для сухого збирання (0.68 літра), другий для вологого. За замовчуванням стоїть контейнер для сухого прибирання, його вистачає на повноцінне прибирання квартири площею 70-80 квадратних метрів, хоча все залежить від ступеня забруднення.

Потужність всмоктування – 2700 Па, при цьому є чотири режими роботи, найкраще залишити пилосос в автоматичному режимі. Але якщо у вас сильне забруднення, ви давно не забиралися, то виставляйте максимальну потужність – час роботи тоді скоротиться з 90 хвилин приблизно до півгодини, але пилосос збере весь пил і забруднення, що зустріне на своєму шляху. Більшості підійде автоматичний режим роботи.

Зигзагоподібна щітка легко може бути очищена від волосся або вовни, якщо таке на неї потрапить, так само як у пилососі є фільтр тонкого очищення HEPA, він знімається і чиститься легко, контейнер можна помити під проточною водою, найкраще це робити час від часу.

Для вологого прибирання потрібно встановити другий контейнер, у нього заливається вода, а також встановлюється серветка, яка і митиме підлогу. Тут все просто, і ніяких особливих премудростей немає, бачок не зіплиться, на підлозі немає розлучень від води, прибирання йде правильно.

У комплекті є дистанційний пульт керування, ви можете керувати роботом з нього, що буде зручним для людей старшого покоління. Достатньо бути неподалік робота, з іншої кімнати пульт працювати не буде.

Зовні 360 Robot Vacuum Cleaner P7 не виглядає як бюджетний робот, та й за додатком, наявністю карт та всіх можливостей, пов’язаних з ними, він виділяється серед недорогих моделей.

Повернення на док-станцію не є складним завданням, робот швидко заряджається, і протягом дня ви зможете прибрати свою квартиру кілька разів – але навряд чи вам потрібна така частота. Зазвичай робота запускають від сили раз на день. Можна прибирати не всі приміщення, а вибрати ті, що потребують уваги. У режимі, що щадить, час безперервного прибирання становить до 90 хвилин, у найінтенсивнішому — близько півгодини, потім робот повертається на станцію, щоб зарядитися. Якщо прибирання не було завершено, то після зарядки воно відновиться. Приємним моментом стають підказки російською, вибрати їх можна в меню програми.

Великий плюс 360 Robot Vacuum Cleaner P7 у тому, що він адаптований під російський ринок, а компанія здійснює гарантійне обслуговування по всій території Росії. При вартості в 11 тисяч рублів робот-пилосос 360 Robot Vacuum Cleaner P7 пропонує хороше співвідношення ціна/якість, може стати цікавою покупкою для тих, хто шукає для себе перший робот-пилосос або хоче купити недорогий пристрій на додаток до тих, що вже є.

Придбати можна за посиланням.

Реклама: ТОВ «Дихаус», ІПН 7709751313