Вітання.

У побутовому плані порівнювати Tecno Phantom X2 Pro з флагманом від Samsung безглуздо, моделі виступають у різних класах, втім як і бренди. Але мені цікаво те, що Tecno замовили кастомну камеру від Samsung (модель GNV), об’єктив складається з семи скляних лінз, всередині є технологія ISOCELL 3.0 Використовується модуль ISOCELL GNV, його можна налаштувати під замовника і дуже тонко. До цього китайські компанії використовували такий модуль у своїх флагманах, наприклад ми бачимо з ним Vivo X80. Розмір матриці 1/1.3 дюйми, величина пікселя 1.2µm. На презентації Phantom X2 Pro камеру показували у різних умовах та демонстрували дуже цікаві знімки. Але тепер саме час порівняти її з камерою, що Samsung використовує у своєму флагмані.

Як зазвичай відключаємо AI-поліпшалки, робимо фотографії за замовчуванням, ніяких додаткових налаштувань не вмикаємо. Портрети зроблені як “Портрет”. Давайте подивимося що у нас вийшло, а наприкінці тижня підіб’ємо підсумки, хто ж переможе в цьому порівняння заліза та софту.

Знімок №1. Цукор у пакетиках

Знімок №2. Бенедикт на сніданок

Знімок №3. Банани

Знімок №4. Чашка на столі

Знімок №5. Пальми та будівля

Знімок №6. Ретро автомобіль

Знімок №7. Манекен у сукні

Знімок №8. Чашка та чайник на столі

Знімок №9. Чашка з кавою

Знімок №10. Пляж

Знімок №11. Басейн

Знімок №12. Будівля готелю

Знімок №13. Неонові вивіски

Знімок №14. Крупним планом дівчина портрет.

Знімок №15. Особи фігур у темряві

Знімок №16. Манекен тягне руку вгору

Знімок №17. Ялинкові іграшки

Знімок №18. Кінь на тлі будівлі

Дякую, що проголосували. Результати підіб’ємо наприкінці тижня і можливо, що вони виявляться не такими очікуваними, як можна було припустити.