Як видалити обліковий запис World of Tanks

Карикатура World of Tanks

Багато танкістів помічають, що стають залежними від гри World of Tanks (WoT), яка викликає у багатьох непереборне бажання грати – знову і знову. Коло залежності замкнене, в ньому немає місця ні для чого – ні для навчання, ні для сім’ї, ні для повноцінного реального життя в реальному світі, лише нескінченні випадкові бої.

Що робити, якщо розумом розумієш, що це неправильно, що життя минає, а зробити нічого не виходить? Адже щоб повністю видалити гру, недостатньо видалення клієнта з локального диска, тому що завжди його можна встановити повторно. Щоб не було спокуси повернутися назад, необхідно повністю видалити обліковий запис World of Tanks або унеможливити вхід до нього

Як видалити обліковий запис гри World Of Tanks?

Якщо Ви вирішили назавжди перестати грати в цю гру, то не варто відкладати на потім, тому що вранці Ви передумаєте, перевірено особисто і не мною одним. Не існує кнопки типу Видалити обліковий запис World Of Tanks, тому Ви можете скільки завгодно видаляти клієнта гри зі свого комп’ютера, але найцінніше, обліковий запис, видалити самостійно не вийде, тому що він зберігається на сервері, до якого у Вас немає доступу. А поки що живий аккаунт – поки що Вам буде куди повертатися. Гравці, що пішли, практично завжди повертаються назад і Ви не станете винятком. Що ж робити?

1 спосіб. Написати листа розробникам з проханням видалити обліковий запис World of Tanks. Відповідь, в якій Вас попросять підтвердити рішення про повне видалення або якісь додаткові умови, прийде через кілька днів, а за цей час Ви вже можете пошкодувати про своє рішення та передумати.

На питання про те, як видалити обліковий запис World Of Tanks, розробники відповідають на форумі в такому стилі: “Ви можете скористатись процедурою видалення Вашого облікового запису, створивши заявку на службу підтримки в розділі Питання щодо внутрішньоігрового майна. У заявці вкажіть причину, з якої Ви хочете видалити Ваш ігровий обліковий запис. Після підтвердження Вас як власника облікового запису, обліковий запис буде видалено не раніше, ніж через 45 днів.” Видалити акаунт у Вас у такий спосіб може і не вийти, тому що за 45 днів Ви можете передумати сотню разів і повідомити про це туди.

2 спосіб. Втратити обліковий запис World of Tanks, без можливості відновлення електронною поштою. Для цього створюємо нову поштову скриньку з випадковим ім’ям на yandex.ru, наприклад, далі в налаштуваннях гри змінюємо свою основну поштову адресу на нову, підтверджуємо її за посиланням у листі в новій скриньці. Потім міняємо пароль на вхід у гру на випадкові символи, після цього також міняємо пароль на вхід до нової пошти на будь-які випадкові символи та виходимо з неї. Таким чином, до облікового запису гри не вийде, оскільки невідомий пароль для гри, а пароль неможливо відновити, оскільки пароль на вхід до поштової скриньки вже ніхто не знає. Щоб не сильно хворіла душа – перед вказаними діями продати все цінне, що вийде.

3 спосіб (універсальний). Якщо зміна поштової скриньки заблокована або неможлива, то втратити обліковий запис World of Tanks можливо, лише видаливши основну поштову скриньку або змінивши її пароль на випадкові символи. Якщо поштову скриньку видаляти не виходить, тому що вона потрібна для інших цілей, то продаємо всі танки в ангарі (серце екнет, але продаються швидко), потім обнуляємо срібло і досвід (купуємо і продаємо). Коли в гаражі не буде нормальних прокачаних танків, уроджена людська лінь не дозволить почати весь шлях спочатку.

Так як у грі існує обмеження – не більше 3-х проданих танків на день, то повністю обнулити зароблене добро можливо тільки за багато днів, тому продавайте насамперед найцінніші та найдорожчі серцю танки, все одно вони не справжні, навіть не фанерні. У наступні дні грайте, як завжди, прокачуйте (безкоштовно!) нові або старі танки, але введіть правило – перед сном обов’язково видаляйте найкращі. З кожним днем ​​танки будуть все гірше, а від безглуздого топтання “крок вперед – три тому” бажання грати теж зменшиться і висока ймовірність, що за пару тижнів просто загубиться інтерес до гри (у Вас зникне мотивація – навіщо щось робити, щоб отримати гірше, ніж було?). Щоб сильніше та швидше послабити залежність від гри – грайте без звуку (повірте, це дуже ефективно).

4 спосіб. Підлий. Залишити в будь-якій темі на форумі логін та пароль свого облікового запису World of Tanks – швидко знайдеться новий господар і він же швидко змінить пароль на вхід та основну поштову скриньку. Але фактично Ви передали свої проблеми іншій людині, можливо, дитині. Або Вас тимчасово забанять, що не вирішує проблему назовні.

Після цього, природно, необхідно видалити клієнта гри World of Tanks з локального диска, щоб іконка запуску менше спокушала. Через деякий час після того, як Ви повністю розпрощаєтеся з грою, Ви помітите, скільки з’явилося вільного часу та як приємно вранці прокидатися без кіл під очима. Але вільний час – це пастка, яка знову може повернути все назад або затягнути в іншу гру, оскільки творці ігор разом із психологами створюють дедалі дієвіші способи залучення нових гравців та утримання у них стійкого інтересу до гри.

Як знову не впасти у залежність від World of Tanks?

1. Найпростіший спосіб втратити одну залежність – це придбати іншу, але набагато кориснішу. Закохатися, наприклад, і все одно, що кохання може бути нерозділеним (але хоча б різностатевим). Або завести свій бізнес у тому напрямку, який Вам цікаво, і якщо спочатку він не буде приносити багато доходу, все ж таки це краще, ніж пропадати на кілька годин на день у несправжньому світі. Або пройти тест на професійну спрямованість, щоб зрозуміти для себе, хто ж я є, і працювати в цьому напрямку, а улюблена робота захоплює не слабше, ніж гра в танчики, але це захоплення набагато корисніше і приємніше, ніж нескінченні випадкові бої, так схожі один на одного своєю випадковістю та нескінченністю.

2. Якщо сили волі недостатньо і є можливість зірватися, потрібно зробити свій комп’ютер слабшим наскільки, щоб він не зміг комфортно тягнути більш-менш важкі ігри. Для цього продати відеокарту та працювати на інтегрованій, якої завжди достатньо із запасом для звичайної роботи. Або продати свій потужний комп’ютер і купити слабший комп’ютер чи ноутбук, який не зможе потягнути World of Tanks, а на різницю в грошах сходити з коханою людиною чи дітьми у кіно чи кудись ще. Життя прекрасне і має багато граней, як може виявитися.

3. Вчитися байдужості до гри. Для цього зрідка можна знайти якийсь ролик ВБР або танкомультик на Ютубі і змусити себе вимкнути на найцікавішому місці і надалі ніколи не включати саме цей ролик – так, це лише гра і мені НЕ цікаво, що буде далі. Це буде і тестом на залишкову стійкість залежності від гри.

4. Якщо Ви не стрималися та знову почали грати. Тут все дуже просто – чітко застосовуйте рекомендації з другої частини 3 способу (універсального) – грайте без звуку, прокачуйте безкоштовно танки, а перед сном їх видаляйте. Грати постійно на перших рівнях, та ще й без звуку – задоволення нижче за середнє і рецидив швидко випарується.

Сподіваюся, ці прості рекомендації підкажуть Вам, як видалити обліковий запис World of Tanks і назавжди позбутися залежності. І не забувайте, що святе місце порожнім не буває, тому вільний час потрібно зайняти корисними і, головне, цікавими для себе заняттями. На жаль, багато людей через різні причини не можуть зробити це самостійно – у такому разі розумним буде рішення звернутися до хорошого психолога за консультацією.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *