Як вигадати цікаві красиві логіни?

Ілюстрація, логін та пароль (джерело - Caricatura.ru)

Вам здається, що в нашому тісному світі всі гарні місця вже зайняті і придумати нові гарні логіни не вдасться – лише з цифрами та спеціальними символами? Виявляється, незважаючи на те, що на найбільших сайтах і зареєстровані вже сотні мільйонів користувачів, але там ще існують вільні місця для оригінальних, цікавих і красивих логінів.
У статті – прості рекомендації, як можна придумати симпатичні логіни, які легко придумати, легко запам’ятати і легко назвати.

Всього 2 пункти для створення цікавих красивих логінів

1. Створюємо основу логіну.

Це може бути Ваше ім’я, прізвище, назва фірми, торгової марки або будь-яке інше красиве коротке слово. Якщо на думку зараз нічого не спадає, можна скористатися списком найпопулярніших англійських слів, щоб вибрати щось підходяще. Зверніть увагу, що при виборі основи логіну важлива стислість, звучність і запам’ятовуваність. І не забудьте клікнути за словом, щоб дізнатися про його переклад.

Приклади основи логіну:

Імена та прізвища – Сергій – serg, Олександр – alex, Наташа – nata, natka, Селезньов – sel, sl.
Відомі слова – Skype, Apple, Video, Win, Auto, Stalker, Mister, Comp, Fire і т.д. Красивих і відомих слів безліч, просто озирніться або скористайтеся списком, якщо навколо зовсім порожньо або нічого хорошого не знайшлося.

2. Робимо логін унікальним.

До основи логіну з п.1 додаємо префікс спереду та/або суфікс ззаду. Для створення красивих логінів краще додавати такі префікси або суфікси, як вони звучать в японській, італійській або інших невідомих, але красивих і приємних мовах.

Префікси: si-, la-, x-, ru-, net-, soto-, mio-, sx-, rx-, ex-, as-, ex- і т.д.
Суфікси: -s, -x, -o, -r, -io, -ios, -ion, -ex, -os, -isso, -isio, -isios, -istor, -iska, -sanka, -sanio, -isanto , -inario і т.д.

Приклади логінів:

Auto – netAutos, ruAutos
Apple – xApples, netApple, netApples
Video – ruVideos, laVideos
Win – xWins, ruWins, exWins
Skype – laSkype, laSkypers, ruSkyper
Сергій – sergisso, serginario, sergisanto, lasergos, sergistor, rusergos
Наташа – natasanka, natamaes, solinatka, lanataha
Олександр – sxalex, alexmaes, alexinario, sotoalex
Юля – lajulios, sijulios, julisanka
Селезньов – selisoto, sotosel, selmasto, selistor, ruselisanto

Приклади поштових скриньок:

Apple – XApples@yandex.ru, NetApple@mail.ru, NetApples@gmail.com
Auto – NetAutos@yandex.ru, RuAutos@mail.ru
Сергій – sergisso@rambler.ru, serginario@ukr.net, sergisanto@yandex.ru, lasergos@mail.ru, sergistor@gmail.com
Наташа – natasanka@yandex.ru, natamaes@ukr.net, solinatka@mail.ru, lanataha@gmail.com
Селезньов – selisoto@yandex.ru, sotosel@ukr.net, selmasto@mail.ru, selistor@gmail.com

Як бачимо, придумати цікаві красиві логіни дуже просто, потрібні лише хвилина часу і мінімум фантазії, а запам’ятовуються вони просто, приємні для слуху і можуть підійти і дівчатам, і хлопцям, і серйозним діловим людям. Звучать іноді незвично? Може бути. Але вимовляються легко і навіть телефоном електронні адреси з такими логінами легко надиктувати. До того ж, ніхто не заважає застосувати інші префікси та суфікси, щоб отримати свій власний гарний логін, який звучить краще, ніж у прикладах.

Щоб уникнути труднощів при передачі адреси електронної пошти по телефону, намагайтеся уникати в назві логіна та маловідомого поштового сервера букв, які мають двозначне значення або з якими будуть проблеми при написанні – c, g, h, j, q, v, w. Потім проведіть уявний експеримент – уявіть собі звичайну домогосподарку і продиктуйте їй свій e-mail. Якщо вона перепитає Вас більше одного разу, то потрібно вибрати інший логін або поштовий сервер.

На момент написання статті всі приклади логінів були вільними, що авторитетно підтверджено Яндексом. І не забудьте, що темні сили Інтернету не сплять і тому гарним логінам для пари також дуже потрібні надійні паролі

Leave a Reply

Your email address will not be published.